قیمت تیرآهن ناب تبریز

قیمت تیرآهن ناب تبریز

بروزرسانی: 30-04-1403

ردیفنوع تیرآهنطول (m)وزنواحدسایزبارگیریقیمت (تومان)
1تیرآهن 14 ناب تبریز6130کیلوگرم14کارخانهتماس بگیرید
2تیرآهن 16 ناب تبریز6170کیلوگرم16کارخانهتماس بگیرید

معرفی کارخانه فولاد ناب تبریز

کارخانه فولاد ناب تبریز، در سال 1384 تاسیس شد. این کارخانه از کارخانجات مطرح و با سابقه درخشان در غرب تبریز می‌باشد. از محصولات تولیدی این کارخانه می‌توان به تیرآهن، نبشی و ناودانی اشاره کرد که کلیه آن‌ها بر اساس استانداردهای ملی و بین‌المللی به تولید می‌رسند.

مقاطع فولادی شرکت ناب تبریز بر اساس استاندارد ملی به شماره 16348، 4477-1 و 13968-1 تولید و تیرآهن‌های خود را در ابعاد 120 تا 180 میل و در طول‌های از 1 تا 12 متر روانه بازار می‌نماید.

مشخصات فنی تیرآهن ناب تبریز

هر محصول فولادی از مشخصاتی مانند وزن، سایز و معایب و مزایای خاص خود برخوردار است. در این بخش به مشخصات فنی تیرآهن تبریز خواهیم پرداخت.

وزن تیرآهن تبریز

به طور کلی انواع تیرآهن را در دسته سبک، نیمه سنگین و سنگین می‌توان دسته‌بندی کرد. در حال حاضر، تیرآهن تبریز در سایزهای 14، 16 و 18 و با وزن به ترتیب، 136، 140 و 210 با ضخامت‌های متنوع به تولید می‌رسد.

تولید تیرآهن ناب تبریز در ضخامت‌های مختلف با هدف جانمایی و نصب آن در صحیح‌ترین جای ممکن است تا بدین ترتیب، بهترین نتیجه حاصل شود.

با توجه به تولید تیرآهن ناب تبریز در طول 12 متر، برای بدست آوردن وزن هر متر از تیرآهن، لازم است وزن کلی آن را به عدد 12 تقسیم کنید.

سایز تیرآهن ناب تبریز

سایز و مشخصات هر سایز تیرآهن ناب تبریز در جدول زیر گردآوری شده است:

سایز

نوع استاندارد طول شاخه واحد وزن (kg)

14

نیمه سنگین IPE 12 متر kg 136
16 سنگین IPE 12 متر kg

170

18 سنگین IPE 12 متر kg

210

عوامل موثر بر قیمت روز تیرآهن تبریز

قیمت مقاطع فولادی همواره تحت تاثیر عوامل مختلفی می‌باشند. برخی از مهمترین عوامل اثرگذار بر قیمت تیرآهن تبریز عبارتند از:

  • قیمت مواد اولیه
  • سیاست‌های داخلی و خارججی
  • نوسانات نرخ ارز
  • تورم داخلی و جهانی
  • میزان عرضه و تقاضا

علاوه بر این، حجم ساخت‌و‌ساز و فصل خریداری نیز در تعیین قیمت تیرآهن ناب تبریز اثرگذار می‌باشند.

خرید تیرآهن ناب تبریز

برای خرید تیرآهن ناب تبریز لازم است که به طور مستقیم از کارخانه یا از بازرگانی‌های معتبر اقدام فرمایید تا از اصالت محصول اطمینان در هنگام خرید، اطمینان حاصل نمایید. مجموعه آهن باکس انواع تیرآهن‌های موجود در بازار آهن را با بهترین کیفیت و قیمت به مشتریان عزیز عرضه می‌دارد. علاوه بر این، قیمت این محصول همواره به صورت آنلاین از طریق سایت آهن باکس قابل مشاهده است.

با توجه به اینکه نوع، سایز و ضخامت تیرآهن در کاربرد آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، در صورت نیاز به مشاوره پیش از خرید با شماره‌های وجود در سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

پرسش‌های متداول پیرامون خرید تیرآهن از سایت آهن باکس

آهن باکس نام تجاری سایت ما بوده و کلیه فعالیت های ما در قالب شرکت ثبت شده می باشد. لذا فاکتور رسمی در ازای خرید تیرآهن تقدیم می شود.

از آنجا که قیمت تیرآهن در بازار آهن کاملا شفاف می‌باشد، نمی‌توان قیمت را بعنوان یک مزیت مطرح نمود. بزرگترین مزیت خرید از سایت آهن باکس، تیم حرفه‌ای و با سابقه پشت این سایت است که خریدار با اعتماد کامل می تواند سفارش خود را تکمیل نماید.

خریدارانی که به صورت خرد، سفارش خود را ثبت می‌کنند، دقت داشته باشند که سفارش ایشان از انبار بارگیری خواهد شد که مشمول هزینه‌های انبارداری نیز می‌شود.

تیرآهن سایر کارخانه‌ها