بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 حسن رود شاخه آجدارA225,963
میلگرد 10 حسن رود شاخه آجدارA225,505
میلگرد 12 حسن رود شاخه آجدارA325,229
میلگرد 14 حسن رود شاخه آجدارA324,954
میلگرد 16 حسن رود شاخه آجدارA324,954
میلگرد 18 حسن رود شاخه آجدارA324,954
میلگرد 20 حسن رود شاخه آجدارA324,954

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد حسن رود

برای استعلام قیمت میلگرد حسن رود گیلان می‌توانید از طریق شماره تماس‌های زیر با کارشناس دفتر فروش آهن‌باکس در ارتباط باشید. همانند سایر میلگردهای کارخانجات سراسر ایران، قیمت محصولات کارخانه حسن رود نیز در ساعات میانی روز در بازار محصولات فولادی و میلگرد منتشر و در جدول زیر در سایت آهن‌باکس، بروزرسانی می گردد.

توجه داشته باشید در صورتی که قصد خرید میلگرد از کارخانه حسن رود گیلان را دارید، دریافت تاییدیه قیمت از کارشناس فروش این مقطع فولادی الزامی است. همانگونه که می‌دانید، نرخ آهن آلات تحت تاثیر عوامل متعددی در نواسان بوده و احتمال تغییر قیمت ها تا چندین مرتبه در طول روز کاری وجود دارد.

تلفن‌های دفتر فروش

  • ۰۹۱۲-۲۴۴-۹۸۴۹
  • ۰۲۱-۹۱۰۱۰۸۴۹
  • ۰۹۱۳-۲۰۶-۶۳۰۳

ساعات تماس با کارشناس

  • شنبه تا چهارشنبه » ۷ صبح الی ۱۸ عصر
  • پنجشنبه‌ها » ۷ صبح الی ۱۴
  • در ساعات غیر‌کاری فقط از طریق Whatsapp پیام دهید.

سفارش آنلاین میلگرد حسن رود

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

فولاد گیلان (حسن‌رود)

کارخانه نورد فولاد گیلان که با نام اختصاری حسن رود شناخته می شود، در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید. این مجموعه تولیدی در جاده رشت – بندرانزلی واقع شده است که ظرفیت اسمی تولید آن حدود ۲۰۰ هزار تن در سال می‌باشد.

مدیرعامل نورد فولاد گیلان، آقای اکبر محمدعلیزاده رستگار می باشد که با تکیه بر توان خود و تلاش کارکنان این مجموعه، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. کارخانه حسن رود میلگرد های آجدار سایز ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ را با استاندارد A۲ و میلگردهای آجدار سایز ۱۶، ۱۸، ۲۰ را با استاندارد A۳ تولید می‌نماید.

رسالت مجتمع فولاد گیلان بعنوان اولین و بزرگترین واحد تولیدی نورد فولاد که در سال 1382 در شهرک صنعتی رشت تاسیس شد ، تولید انواع محصولات فولادی در دو بخش نوردگرم و نورد سرد می‌باشد.

ظرفیت تولید واحد نورد گرم این مجتمع بالغ بر 2 میلیون تن در سال و شامل انواع سایزهای ورق های نوردیده میباشد. در واحد نورد سرد این کارخانه نیز سالانه 500 هزار تن انواع محصولاتFULL HARD و ورقهای روغنی و آنیل شده تولید می‌شود که با اجرای طرح توسعه، این ظرفیت به 800 هزار تن در سال ارتقا خواهد یافت.

یکی دیگر از طرح های توسعه ایی در حال اجرا ، راه اندازی واحد گالوانیزه و ورقهای رنگی با ظرفیت 150 هزار تن در سال می‌باشد که مراحل نهایی خود را میگذراند و بزودی به چرخه تولید کشور اضافه خواهد شد.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.