ذوب آهن اصفهان

قیمت میلگرد حسن رود

آخرین بروزرسانی : 19 اسفند 1400

برای استعلام قیمت میلگرد حسن رود گیلان می‌توانید از طریق شماره تماس‌های زیر با کارشناس دفتر فروش آهن‌باکس در ارتباط باشید. همانند سایر میلگردهای کارخانجات سراسر ایران، قیمت محصولات کارخانه حسن رود نیز در ساعات میانی روز در بازار محصولات فولادی و میلگرد منتشر و در جدول زیر در سایت آهن‌باکس، بروزرسانی می گردد.

توجه داشته باشید در صورتی که قصد خرید میلگرد از کارخانه حسن رود گیلان را دارید، دریافت تاییدیه قیمت از کارشناس فروش این مقطع فولادی الزامی است. همانگونه که می‌دانید، نرخ آهن آلات تحت تاثیر عوامل متعددی در نواسان بوده و احتمال تغییر قیمت ها تا چندین مرتبه در طول روز کاری وجود دارد.

تلفن‌های دفتر فروش

  • ۰۹۱۲-۲۴۴-۹۸۴۹
  • ۰۲۱-۹۱۰۱۰۸۴۹
  • ۰۹۱۳-۲۰۶-۶۳۰۳

ساعات تماس با کارشناس

  • شنبه تا چهارشنبه » ۷ صبح الی ۱۸ عصر
  • پنجشنبه‌ها » ۷ صبح الی ۱۴
  • در ساعات غیر‌کاری فقط از طریق Whatsapp پیام دهید.

سفارش آنلاین میلگرد حسن رود

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مختصری درباره فولاد گیلان (حسن‌رود)

کارخانه نورد فولاد گیلان که با نام اختصاری حسن رود شناخته می شود، در سال ۱۳۸۳ تأسیس گردید. این مجموعه تولیدی در جاده رشت – بندرانزلی واقع شده است که ظرفیت اسمی تولید آن حدود ۲۰۰ هزار تن در سال می‌باشد.

مدیرعامل نورد فولاد گیلان، آقای اکبر محمدعلیزاده رستگار می باشد که با تکیه بر توان خود و تلاش کارکنان این مجموعه، سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد. کارخانه حسن رود میلگرد های آجدار سایز ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴ را با استاندارد A۲ و میلگردهای آجدار سایز ۱۶، ۱۸، ۲۰ را با استاندارد A۳ تولید می‌نماید.

رسالت مجتمع فولاد گیلان بعنوان اولین و بزرگترین واحد تولیدی نورد فولاد که در سال 1382 در شهرک صنعتی رشت تاسیس شد ، تولید انواع محصولات فولادی در دو بخش نوردگرم و نورد سرد می‌باشد.

ظرفیت تولید واحد نورد گرم این مجتمع بالغ بر 2 میلیون تن در سال و شامل انواع سایزهای ورق های نوردیده میباشد. در واحد نورد سرد این کارخانه نیز سالانه 500 هزار تن انواع محصولاتFULL HARD و ورقهای روغنی و آنیل شده تولید می‌شود که با اجرای طرح توسعه، این ظرفیت به 800 هزار تن در سال ارتقا خواهد یافت.

یکی دیگر از طرح های توسعه ایی در حال اجرا ، راه اندازی واحد گالوانیزه و ورقهای رنگی با ظرفیت 150 هزار تن در سال می‌باشد که مراحل نهایی خود را میگذراند و بزودی به چرخه تولید کشور اضافه خواهد شد.

سوالات متداول

بله. لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید اعتباری (LC) با شماره 09122449849 تماس بگیرید.
خیر. صادرات تنها توسط کارخانه امکان پذیر است.
خیر. آهن‌باکس میلگرد حسن رود را مستقیما از درب کارخانه یا انبار تامین می‌کند.