بروزرسانی: 14-03-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت امروز
میلگرد 8 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA224,404
میلگرد 10 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA224,128
میلگرد 10 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA324,312
میلگرد 12 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA324,128
میلگرد 14 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA323,761
میلگرد 16 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA323,761
میلگرد 18 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA323,761
میلگرد 20 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA323,761
میلگرد 22 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA323,761
میلگرد 25 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA323,761
میلگرد 28 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA323,761
میلگرد 32 امیرکبیر خزرشاخه آجدارA323,761

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد امیرکبیر خزر

برای استعلام قیمت روز میلگرد امیرکبیر خزر می توانید علاوه بر مشاهده آنلاین بروزترین نرخ اعلامی از دفتر فروش کارخانه که در جدول بالا مندرج شده، بصورت تلفنی نیز با کارشناسان فروش تماس گرفته و قیمت لحظه ای این مقطع فولادی را بدست آورید.

با توجه به مشاهدات میدانی در بازار آهن، پر واضح است که قیمت میلگرد امیرکبیر خزر علاوه بر وابستگی به قیمت مواد اولیه تولید فولاد، وابستگی بالایی به قیمت ها در سایر بازارهای مالی مانند بازار ارز داشته و نوسانات موجود، تأثیر مستقیمی بر قیمت این محصول دارد.

با در نظر گرفتن این موضوع پیشنهاد می کنیم در هنگام خرید به قیمت های مندرج در جدول بالا اکتفا نکرده و حتما از طریق ارتباط تلفنی، نسبت به دریافت تائیدیه آخرین قیمت اعلام شده از کارخانه اقدام نمایید.

سفارش آنلاین میلگرد امیرکبیر خزر

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

مجتمع فولاد امیرکبیر خزر

مجتمع فولاد امیرکبیرخزر با چشم انداز دستیابی به سازمانی مشتری مدار، تاثیرگذار، خوشنام و پیشرو در صنایع فولاد کشور، در سال 1383 در زمینی به مساحت 15هکتار در شهرک صنعتی رشت تاسیس گردید.

این مجموعه از سال 1385 با ظرفیت تولید 750 هزارتن انواع میلگرد فولادی در 3 خط و با بکارگیری 400 نفر نیروی کار مستقیم در حال فعالیت می باشد.

فولاد امیرکبیر خزر یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع میلگردهای صنعتی و ساختمانی در سایزهای 8 الی40 با گریدهای مختلف مطابق استاندارد ملی ایران به شماره 3132 و استانداردهای جهانی DIN, ASTM, GOST, TS می باشد.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی نورد و اتوماسیون خطوط تولیدی از نظر کنترل درجه حرارت و سرعت سرد کردن و وجود سیستم ترمکس، این امکان بوجود آمده است که بتوان میلگرد با گرید 500 را با قابلیت جوش پذیری و خواص مکانیکی مطلوب تولید نمود.

خوشبختانه سازمان ملی استاندارد ایران نیز همگام با استانداردهای معتبر جهانی در بازنگری جدید، میلگردهای آجدار 500 را تصویب و به مرحله اجرا گذاشته است. در این راستا مجتمع فولاد امیرکبیر خزر که از بدو تأسیس در جهت تولید میلگردهای آجدار با گرید A3 فعالیت نموده با تصویب استاندارد جدید نسبت به تولید انبوه میلگرد آجدار با گرید 500 در کلیه سایزها اقدام نموده است.

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.