بروزرسانی: 08-07-1402
نوع میلگردحالتآنالیزقیمت
میلگرد 10 البرز غربشاخه آجدارA2
22,064
میلگرد 12 البرز غربشاخه آجدارA2
22,064
میلگرد 14 البرز غربشاخه آجدارA3
21,697
میلگرد 16 البرز غربشاخه آجدارA3
21,697
میلگرد 18 البرز غربشاخه آجدارA3
21,697
میلگرد 20 البرز غربشاخه آجدارA3
21,697
میلگرد 22 البرز غربشاخه آجدارA3
21,697
میلگرد 25 البرز غربشاخه آجدارA3
21,697

آشنایی با انواع میلگرد

در این ویدیو که به همت مهندس بهروز فنایی تهیه شده، انواع میلگرد از منظر کاربرد و شکل ظاهری بصورت کامل توضیح داده شده. لازم به ذکر است به دلیل کاربردی بودن محتوای این ویدئو، بسیاری از سازمان ها با بازنشر آن در رسانه های خود، مهر تاییدی بر فنی بودن توضیحات جناب آقای مهندس بهروز فنایی زده اند.

امید است شما نیز با مشاهده این فیلم، ضمن آشنایی با انواع میلگرد و کاربرد هرکدام، با بازنشر آن به توسعه فضای آموزشی رسانه آهن باکس کمک نمایید.

استعلام قیمت میلگرد البرز غرب

با توجه به نوسانات موجود در بازار مقاطع فولادی چنانچه قصد خرید میلگرد البرز غرب را دارید، به قیمت مندرج در جدول بالا اکتفا نکرده و از طریق تماس تلفنی با کارشناس فروش سایت آهن باکس نسبت به استعلام قیمت روز میلگرد البرز غرب اقدام نمایید.

همانگونه که مطلع هستید، بازار آهن وابستگی زیادی به سایر بازارهای مالی خصوصا بازار ارز داشته و به همین دلیل نمی توان انتظار داشت که قیمت میلگرد البرز غرب که از سمت دفتر فروش این کارخانه اعلام شده، تا پایان روز کاری بازار دارای ثبات می باشد.

لذا خواهشمندیم به جهت سهولت در معاملات، همواره قبل از اقدام به خرید هر نوع مقطع فولادی و آهن آلات، تائیدیه قیمت محصول مد نظر را از طریق ارتباط تلفنی در قالب پیش فاکتور دریافت و سپس اقدام به نهایی نمودن خرید خود کنید.

سفارش آنلاین میلگرد البرز غرب

توسط فرم سفارش آنلاین، می‌توانید درخواست خرید خود را به دست کارشناسان فروش آهن‌باکس برسانید. درخواست شما در اسرع وقت بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد. لطفا اطلاعات خواسته شده را به درستی در اختیار ما قرار دهید.

در قسمت تناژ مورد نیاز، تناژ کلی را وارد و در قسمت توضیحات، سایز میلگردها را به همراه مقدار مورد نیاز از هر سایز وارد کنید. در صورتی که می‌خواهید هزینه حمل به شما اعلام شود، حتما فیلد محل تحویل را با انتخاب استان محل تحویل تکمیل نمایید.

کارخانه فولاد البرز غرب

کارخانه فولاد البرز غرب در سال ۱۳۸۴ در زنجان شهر ابهر تاسیس شد و در سال ۱۳۸۷ مورد بهره برداری قرار گرفت. این کارخانه با ظرفیت سالانه ۳۵۰ هزار تن شمش فولادی شروع به کار کرد. فاز دوم این مجموعه که تولید میلگرد انجام می شود، ظرفیت ۶۰۰ هزار تن سالانه تولیدی دارد. این کارخانه توانسته است اشتغال بیش از ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم و ۲۰۰۰ نفر نیرو به صورت غیرمستقیم را فراهم نماید.

شرکت های مرتبط با مجتمع فولاد البرز غرب

این شرکت نیز مانند شرکت های بزرگ دیگر، وابسته تعدادی از شرکت های تولیدی سطح بالا است که در زیر به آن اشاره می کنیم:

  • شرکت مهندسی نیرو سیستم ستارگان
  • شرکت حمل ونقل آرین ترابر تیراژه
  • شرکت آذرسنگ رستگار

استانداردها و گواهینامه های دریافتی مجتمع فولاد البرز غرب

این شرکت با ارائه محصولات با کیفیت و استاندارد و با داشتن نیروی کار متخصص و کارآمد، اقدام به استقرار سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه (MIS) و همچنین خط تولیدی نمونه تاکنون توانسته گواهینامه ها و تقدیر نامه ها و استانداردهای مختلفی را کسب کند که در زیر به بخشی از این مجموعه های دریافتی اشاره می کنیم:

  • دریافت گواهینامه ISO 14001
  • دریافت گواهینامه ISO 2004
  • دریافت گواهینامه ISO 2008

سوالات متداول

قیمت کلیه میلگردهای موجود در سایت آهن باکس مربوط به درب کارخانه بوده و قیمت عمده فروشی است.

هزینه حمل و نقل باتوجه به فاصله شهر محل تخلیه از محل بارگیری تعیین می‌شود. این هزینه در اصل، بر اساس تعرفه باربری محاسبه می‌شود.

کارخانه هایی همچون ذوب آهن اصفهان، کویر کاشان، ابرکوه یزد و فولاد خراسان از برندهای باسابقه در زمینه تولید میلگرد هستند.

قیمت میلگرد گلستانقیمت میلگرد میانهقیمت میلگرد نورد کرمانقیمت میلگرد نیشابور قیمت میلگرد هشترودقیمت میلگرد هیربدقیمت میلگرد آذر امینقیمت میلگرد کیان فولاد ابهرقیمت میلگرد آریا ذوبقیمت میلگرد کیان کاشانقیمت میلگرد آریان فولادقیمت میلگرد گروه ملیقیمت میلگرد آناهیتا گیلانقیمت میلگرد فولاد احرامیان یزدقیمت میلگرد اردبیلقیمت میلگرد ارگ تبریزقیمت میلگرد البرز تاکستانقیمت میلگرد البرز غربقیمت میلگرد امیرکبیر خزرقیمت میلگرد پرشین فولادقیمت میلگرد تیکمه داشقیمت میلگرد جهان فولاد سیرجانقیمت میلگرد جهان فولاد غربقیمت میلگرد حسن رود گیلانقیمت میلگرد خرمدشت تاکستانقیمت میلگرد خلیج فارسقیمت میلگرد درپاد تبریزقیمت میلگرد راد همدانقیمت میلگرد روهینا جنوبقیمت میلگرد سپهر ایرانیانقیمت میلگرد سمنانقیمت میلگرد سیادن ابهرقیمت میلگرد سیرجان حدید جنوب قیمت میلگرد شاهرودقیمت میلگرد شاهین بنابقیمت میلگرد شمس سپهرقیمت میلگرد صائب تبریزقیمت میلگرد ظفر بنابقیمت میلگرد فایکوقیمت میلگرد قائم رازیقیمت میلگرد کویر کاشانقیمت میلگرد بردسیر کرمانقیمت میلگرد بافق یزدقیمت میلگرد ابرکوه یزدقیمت میلگرد زاگرس شهرکردقیمت میلگرد ذوب آهن اصفهان