قیمت ورق آلومینیوم

کارخانه پارس در ایران را می توان به عنوان نام آشنا ترین برند تولید کننده ورق Aluminum معرفی نمود. قیمت ورق آلومینیوم در این صفحه منتشر و به روز رسانی می شود. در اکثر مواقع استعلام قیمت ورق های آلومینیوم می بایست به صورت تلفنی انجام شود. برای این منظور می توانید از طریق شماره 03134038000 با کارشناسان فروش ورق سایت آهن باکس و شرکت فرداد تجارت آهن اسپادانا در تماس باشید. تیم فروش این مجموعه پسخگوی مشتریان محترمی که قبل از خرید نیاز به مشاوره دارند؛ می باشند.

قیمت ورق آلومینیوم پارس

ورق آلومینیوم پارس

بروزرسانی: 26-03-1403

ردیفضخامت (mm)حالتابعاد (m)بارگیریواحدقیمت (تومان)
1ورق آلومینیوم ضخامت 0.3 پارسشیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
2ورق آلومینیوم ضخامت 0.5 پارسشیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
3ورق آلومینیوم ضخامت 1 پارسشیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
4ورق آلومینیوم ضخامت 2 پارسشیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
5ورق آلومینیوم ضخامت 3 پارسشیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
6ورق آلومینیوم ضخامت 4 پارسشیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
7ورق آلومینیوم ضخامت 5 پارسشیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
8ورق آلومینیوم ضخامت 6 پارسشیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
(بیشتر…)

قیمت ورق آلومینیوم آجدار

ورق آلومینیوم آجدار

بروزرسانی: 26-03-1403

ردیفضخامت (mm)حالتابعاد (m)بارگیریواحدقیمت (تومان)
1ورق آلومینیوم آجدار ضخامت 1شیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
2ورق آلومینیوم آجدار ضخامت 1.5شیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
3ورق آلومینیوم آجدار ضخامت 2شیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
4ورق آلومینیوم آجدار ضخامت 3شیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
5ورق آلومینیوم آجدار ضخامت 4شیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
6ورق آلومینیوم آجدار ضخامت 5شیت2*1تهرانکیلوگرمتماس بگیرید
(بیشتر…)

ورق آلومینیوم از دیگر انواع ورق‌های موجود در بازار آهن به شمار می‌رود که با توجه به سبک‌وزن بودن آن از کاربردهای زیادی در صنایع مختلف برخوردار می‌باشد.

ورق آلومینیوم رنگی، ورق آلومینیوم آجدار و ورق‌های کامپوزیتی از انواع وق آلومینیوم به شمار می‌روند.

در تعیین قیمت ورق آلومینیوم عوامل مختلفی دخیل هستند. قیمت شمش آلومینیوم، وزن و ضخامت، آلیاژ ی سری تولیدی ورق آلومینیومی، هزینه‌های تولید، میزان عرضه و تقاضا از جمله عوامل موثر در تعیین قیمت ورق آلومینیوم به شمار می‌روند.

بررسی قیمت ورق آلومینیوم در سه بخش پرتقاضا

قیمت ورق آلومینیوم مانند دیگر محصولات فولادی به صورت کیلویی محاسبه می‌گردد. در بررسی قیمت ورق آلومینیوم، قیمت ورق آلومینیوم 2 میل، قیمت ورق آلومینیوم رنگی و قیمت ورق آلومینیوم نازک از سوالات پرسرچ‌ مشتریان عزیز به صورت روزانه می‌باشد.

قیمت ورق آلومینیوم 2 میل

ورق آلومینیوم 2 میل یکی از ضخامت‌های پرمصرف در صنایع مختلف به شمار می‌رود. بر همین اساس، اطلاع از بروزترین قیمت ورق آلومینیوم 2 میل از اهمیت بسیاری برخوردار است.

در سایت آهن باکس، همه روزه قیمت آلومینیوم در ضخامت‌‌های مختلف بروز می‌شود. علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید برای استعلام قیمت تلفنی و اخذ راهنمایی بیشتر با شماره تلفن 0313403800 تماس حاصل فرمایید.

 

مشاهده و استعلام آنلاین قیمت ورق همه روزه در سایت آهن باکس

 

قیمت ورق آلومینیوم رنگی

از دیگر انواع ورق آلومینیوم، ورق آلومینیوم رنگی است. این نوع ورق، معمولا برای دکوراسیون داخلی، تزئینات ساختمان، تجهیزات شیمیایی، سینک آشپزخانه، قطعات جوشکاری، وسایل آشپزخانه و غیره استفاده می‌گردد.

قیمت ورق آلومینیوم نازک

ورق آلومینیوم نازک از جمله ورق‌هایی است که کاربرد زیادی در مصارف صنعتی به ویژه تزئینات دارد. وزن سبک این محصول، از عواملی است که سبب شده تا ورق آلومینیوم نازک در شکل‌های مختلف در صنایع مختلف مانند سقف و پنل‌های دیواری استفاده گردد.

سایت آهن باکس، همه‌روزه قیمت ورق آلومینیوم نازک را در سایت خود بروز می‌کند. برای خرید ورق آلومینیوم نازک از سایت آهن باکس، هیچگونه محدودیتی از لحاظ ضخامت، برند، آلیاژ و غیره وجود ندارد.

قیمت ورق آلومینیوم کیلویی

قیمت ورق آلومینیوم نیز مانند قیمت ورق فولادی به صورت کیلویی و با توجه به ضخامت مورد مصرف شما عزیزان محاسبه می‌شود.

در جداول قیمت آهن باکس، بروزترین قیمت ورق آلومینیوم کیلویی در این صفحه اعلام می‌گردد.

ورق آلومینیوم از کجا بخریم؟

همانطور که پیش از اشاره کردیم، ورق آلومینیوم مصارف زیادی در صنایع مختلف دارد و قیمت آن در هزینه تمام شده پروژه اثرگذار می‌باشد.

بر همین اساس و به منظور جلوگیری از ضرر احتمالی، لازم است قیمت ورق آلومینیوم مورد نیاز خود از مراکز و فروشگاه‌های معتبر آهن‌آلات استعلام و برای خرید اقدام نمایید.

پرسش‌های متداول پیرامون خرید ورق آلومینیوم از سایت آهن باکس

آهن باکس نام تجاری سایت ما بوده و کلیه فعالیت‌های ما در قالب شرکت ثبت شده می‌باشد. لذا فاکتور رسمی در ازای خرید ورق آلومینیوم هر یک از کارخانه‌های فولادی تولیدکننده ورق آلومینیوم تقدیم می‌شود.

از آنجا که قیمت ورق آلومینیوم در بازار آهن کاملا شفاف می‌باشد، نمی‌توان قیمت را به عنوان یک مزیت مطرح نمود. بزرگترین مزیت خرید از سایت آهن باکس، تیم حرفه‌ای و با سابقه پشت این سایت است که خریدار با اعتماد کامل می‌تواند سفارش خود را تکمیل نماید.

خریدارانی که به صورت خرد، سفارش خود را ثبت می‌کنند، دقت داشته باشند که سفارش ایشان از انبار بارگیری خواهد شد که مشمول هزینه‌های انبارداری نیز می‌شود.