قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی

سیم خاردار حلقوی سوزنی

بروزرسانی: 24-03-1403

ردیفنام محصولقطرطول (m)ضخامت مفتول(mm)ضخامت خار (mm)وزنبارگیریواحدقیمت (تومان)
1سیم خاردار حلقوی سوزنیقطر 6062.526کارخانهحلقه390000
2سیم خاردار حلقوی سوزنیقطر 60 پرکربن82.528کارخانهحلقه470,000
3سیم خاردار حلقوی سوزنیقطر 9082.526کارخانهحلقه540000
4سیم خاردار حلقوی سوزنیقطر 90 پرکربن102.5210کارخانهحلقه580,000

یکی از محصولات مفتولی پرکاربرد که به علت استحکام بالا و قیمت بسیار مناسب، میان مصرف‌کنندگان دارای محبوبیت بسیاری می‌باشد، سیم‌های خاردار حلقوی سوزنی هستند.

این سیم‌های خاردار از به هم بافته شدن دو لایه مفتول به هم‌دیگر به دست می‌آید؛ به همین جهت از مقاومت قابل توجهی برخوردار می‌باشد.

از این سیم در حصارکشی باغ، زمین‌های کشاورزی و بسیاری دیگر از مناطق استفاده می‌کنند. در ادامه به معرفی موارد استفاده و قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی خواهیم پرداخت.

قیمت سیم خاردار دست دوم

در بسیاری از مواقع برای صرفه جویی در هزینه‌ها، از سیم‌های خاردار دست دوم استفاده می‌شود. در چنین مواقعی لازم است که ابتدا بررسی شود که سیم دچار خراش، شکستگی، خزش و یا خوردگی نباشد.

پس از آن لازم است که کیفیت سیم خاردار بررسی شود. به طور کلی، همان طور که انتظار می‌رود قیمت سیم خاردار دست دوم نسبت به نوع نو آن، دارای قیمت پایین‌تری می‎‌باشد.

هر کلاف سیم خاردار چند متر است؟

هر کلاف سیم خاردار سوزنی خطی دارای حدود 200 متر طول است. همچنین هر کلاف از آن 25 متر وزن داشته و بدین ترتیب هر کیلوگرم سیم خاردار خطی سوزنی تقریبا 8 متر طول و هر متر آن 125 گرم وزن دارد.

لازم به ذکر است که این مقادیر مربوط به محصولی با مفتول 2.5 میلیمتر و ضخامت خار 2 میلی‌متر می‌باشد. فاصله میان خارها نیز  در سیم‌های خاردار حدودا 5 تا 10 سانتیمتر است.

سیم خاردار حلقوی تبری

سیم خاردار حلقوی، یکی از انواع متداول سیم خاردار است که قطر آن در حد 2.5 میلی متر بوده و در دور تا دور مراکز نظامی و یا پادگان‌ها برای محفاظت مناطق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

برای تولید سیم خاردار حلقوی، معمولا از فنر و فولاد گالوانیزه با هدف افزایش مقاومت کششی استفاده می‌کنند. لازم به ذکر است که کیفیت این سیم خاردار نسبت به نوع خطی بیش‌تر است.

سیم خاردار برای دور باغ

یکی از مهم‌ترین کاربردهای سیم خاردار، برای اطراف باغ‌ها می‌باشد. برای نصب و حصارکشی باغ به کمک سیم خاردار بیش‎‌تر از نوع خطی استفاده می‌شود و با جلوگیری از ورود و خروج افراد و یا حیوانات، به حفظ و افزایش امنیت آن منطقه کمک می‌کند.

قیمت سیم خاردار باغی

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، یکی از عمده کاربردهای سیم خاردار، در حصارکشی باغ و مزارع مختلف، ساختمان نیمه کاره زمین‌های کشاورزی می‌باشد.

این سیم خاردار انعطاف‌پذیری مناسبی داشته و نصب آسانی دارد و در بازار آهن آلات با قیمت 37 تا 55 هزار تومان به فروش می‌رسد.

سیم خاردار خطی سوزنی

سیم خاردار خطی از نظر ظاهر و کاربری با نوع حلقوی آن متفاوت است. از این سیم خاردار در باغ، زمین‌های کشاورزی و موارد مشابه استفاده می‌شود و از مفتول گالوانیزه گرم به تولید می‌رسد. فواصل در این سیم بسیار پایین بوده و بر روی دیوار نصب می‌گردد.

تومان می‌باشد.

آیا آهن باکس در ازای خرید سیم خاردار حلقوی سوزنی فاکتور رسمی صادر می کند؟

آهن باکس نام تجاری سایت ما بوده و کلیه فعالیت‌های ما در قالب شرکت ثبت شده می‌باشد. لذا فاکتور رسمی در ازای خرید سیم خاردار حلقوی سوزنی تقدیم می‌شود.

مزیت خرید از سایت آهن باکس چیست؟

از آنجا که قیمت سیم خاردار حلقوی سوزنی در بازار آهن کاملا شفاف می‌باشد، نمی‌توان قیمت را بعنوان یک مزیت مطرح نمود. بزرگترین مزیت خرید از سایت آهن باکس، تیم حرفه‌ای و با سابقه پشت این سایت است که خریدار با اعتماد کامل می تواند سفارش خود را تکمیل نماید.

چرا در برخی موارد قیمت‌ها از درب کارخانه بیشتر است؟

خریدارانی که به صورت خرد، سفارش خود را ثبت می‌کنند، دقت داشته باشند که سفارش ایشان از انبار بارگیری خواهد شد که مشمول هزینه‌های انبارداری نیز می‌شود.

سایر محصولات مفتولی